Новий хіт росТБ: НАТО готується скинути атомні бомби на Санкт-Петербург (фото)

Новий хіт росТБ: НАТО готується скинути атомні бомби на Санкт-Петербург (фото)
Глава комісії із закордонних справ естонського парламенту Марко Міхкельсон представив приклад того, як кремлівські ЗМІ залякують росіян атомним бомбардуванням Санкт-Петербурга, видаючи свої фантазії за факти, повідомляють Патріоти України.
У своєму Facebook Міхкельсон пише: «Російський телеканал РТР показав у своїй програмі вечірніх новин сюжет, в якому піднесли присутність союзних сил в країнах Балтії та Польщі – як підготовку до війни з Росією.
Аналітики розповідали, що від Емарі (військова база в Естонії. – прим ред.) можна долетіти до Петербурга за десять хвилин і почати бомбардування, або як літаки НАТО можуть скинути ядерну бомбу, або що в Литву вже прибув спеціальний підрозділ диверсантів. Одним словом історія про те, що ворог – вже біля кордонів з Росією. Якщо територія Росії піддасться нападу, то тільки з боку країн Балтії та Польщі. Вражаючы і лякаючі зображення». Марко Міхкельсон зазначає, що «для себе ми повинні тлумачити цю новину так: залякування НАТО вже працює, і присутність союзників в Естонії тільки збільшує нашу безпеку.
У той же час ми повинні були уникнути риторичної ескалації, яку в цій ситуації дуже легко створити». Нагадаємо, що в ефірі кремлівського телеканалу РТР 29 січня був показаний сюжет, в якому російські «аналітики та фахівці» стверджували, що НАТО готується до війни з Росією, і підводили до думки телеглядачів, що удар слід чекати з боку країн Балтії та Польщі. Розповідаючи про нарощування військової присутності НАТО в цих країнах, кореспондент Вестей каже, що «в Польщі і Прибалтиці – у розпалі масштабна операція альянсу, в ході якої там фактично відбувається нарощування американської військової присутності. В Прибалтику вже перекинуті навіть особливі диверсійні підрозділи спецслужб США». Далі кореспондент дає зрозуміти, що всі ці процеси відбуваються в однією єдиною метою – напасти на Росію. Йому вторить головний редактор журналу «Національна оборона» Ігор Коротченко.
Ось, зокрема, яку аргументацію він наводить: «Це самий початковий етап … Тому для зовнішнього спостерігача він поки не виглядає занадто масштабним. Але важливо розуміти ті проміжні фази, які, зрештою, призведуть до того, що на території колишніх республік радянської Прибалтики і Польщі будуть створені ударні угруповання військ». Коротченко стверджує: «Фактично, оголошено передвоєнний стан … Говориться про фронт стримування Росії … Це все не просто риторика. Це конкретна політика, на базі якої будуть будуватися конкретні військові і військово-технічні рішення Вашингтона і Брюсселя». На допомогу Коротченко приходить інший «військовий експерт» Віктор Мураховський, головний редактор журналу «Арсенал Вітчизни». Розповідаючи про повітряну місію НАТО в країнах Балтії, в якій зараз чергують 16 винищувачів союзників на умовах ротації, Мураховський між іншим повідомляє: «Якщо говорити про Естонію, то підльоту буквально кілька хвилин – до перетину кордону з Росією. До Санкт-Петербурга – близько 10-15 хвилин».
Інший військовий експерт Віктор Литовкин, редактор газети «Незалежне військовий огляд» також повідомляє: «В даному випадку, польські та італійські літаки, здатні нести атомні бомби вільного падіння, які розташовані на території Європи – це 200 американських атомних бомб, це створює загрозу для Росії пряму». Після всіх страшилок про НАТО, країни Балтії, Польщу і, звичайно, України, кореспондент Вестей робить утверджувальний висновок: «Ну, а полем бою, в такому випадку, стануть території країн Східної Європи, за якими Росія буде змушена завдати удару у відповідь».
Примітно, що виносячи свої фантазії на суд телеглядачів, жоден «експерт» та кореспондент Вестей не спромоглися розповісти про те, що НАТО збільшила свою військову присутність на східних рубежах тільки після того, Росія мало не щодня протягом влаштовувала військові провокації в регіоні країн Балтійського моря. Мова йде про повітряні і морських провокації А після анексії Криму та підтримки бойовиків на сході України, а також агресивних заяв керівництва Кремля на адресу НАТО, керівництво Альянсу ухвалило рішення про посилення оборони країн, що межують з Росією. Оборони, а не нападу.
Джерело: http://patrioty.org.ua
Теги: Санкт-ПетербургНАТОРоссия



Коментарі:
comments powered by Disqus
Загрузка...
Наші опитування
Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті