АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫКLANG
Київ: 13°C
Харків: 11°C
Дніпро: 13°C
Одеса: 16°C
Чернігів: 13°C
Суми: 11°C
Львів: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцьк: 15°C
Рівне: 16°C

Звірства росіян в Україні спонукали НАТО готуватися до боїв на своїх кордонах, – ЗМІ

Читать на русском
Звірства росіян в Україні спонукали НАТО готуватися до боїв на своїх кордонах, – ЗМІ
Звірства росіян в Україні спонукали НАТО готуватися до боїв на своїх кордонах, – ЗМІ

Прикордонні держави Альянсу налякані злочинами росіян у Бучі, Ірпені, Маріуполі, Херсоні та інших українських населених пунктах, які перебували в російській окупації.

Як повідомив The New York Times, в НАТО зробили висновки зі злочинів росіян в Україні, анонсувавши підготовку до повернення "своєї войовничості часів холодної війни".

Прикордонні держави Альянсу після звірств росіян в окупованих територіях України, від Бучі та Ірпеня до Маріуполя та Херсона не хочуть ризикувати періодом російської окупації у разі бойових дій. У Польщі та країнах Балтії зазначають, що в перші дні українського вторгнення російські війська захопили території, більші, ніж деякі балтійські держави.

Альянс розгорнув батальйон багатонаціональних військ у восьми країнах уздовж східного кордону з Росією. Фахівці блоку ретельно міркують над тим, як збільшити ці сили до складу бригад у тих прифронтових штатах, щоб посилити здатність до стримування та отримати можливість відкинути сили вторгнення на початковій стадії конфлікту. Нові вимоги щодо мобільності, матеріально-технічного забезпечення та готовності дозволять швидко відповісти у разі потреби.

Планування в НАТО вже нерішучим, а стає більш конкретним. Країни відповідають за анкети щодо обладнання та своїх можливостей. У НАТО ретельно думають над тим, чого їм не вистачає, а що можна скоротити.

Тепер вимоги пропонують зробити суворішими, щоб повернути Альянсу здатність вести бойові дії на території Європи. Це буде своєрідною гарантією, що НАТО зможе вести інтенсивну війну проти суперника, Росії, з першого дня конфлікту.

Альянс також узгоджує свої вимоги до союзників із поточними оперативними потребами у довготривалій перспективі. Якщо раніше країни НАТО могли звертатися з проханням надіслати деякі легкоозброєні експедиційні сили з гелікоптерами до Афганістану, наприклад, тепер їм буде поставлено завдання захищати окремі частини території НАТО.


Теги: ПрибалтикаПольщаПольшаВійнаВойнаНАТОНапад Росії на Україну

Дата і час 18 квітня 2023 г., 12:56     Переглядів Переглядів: 2101
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus

’‚Ћђ€ §‘’Ћђ§ћ з Ђ‡Ћ‚ЋЊ

10 жовтня 2024 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Коли, на вашу думку, можливе закінчення війни в Україні?








Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.069147