Луцьк: 15°C
Рівне: 15°C

Дзюдоїстку Білодід дискваліфікували на ОІ-2024

Читать на русском

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід не змогла пробитися до чвертьфіналу Олімпійських ігор 2024 року, які у ці дні відбуваються у французькій столиці Парижі. Наша співвітчизниця в поєдинку з Харукою Фунакубо з Японії заробила дискваліфікацію в додатковий час.

Сутичка у ваговій категорії до 57 кілограмів вийшла дуже напруженою. Дівчата не поступалися одна одній в основні чотири хвилини, отримавши попередження за відсутність активних дій. При цьому результативні атаки спортсменкам також не вдалися – 0:0.

Білодід дискваліфікували на Олімпіаді-2024 qhiddxiqzridkant

Однак у додатковий час лише за хвилину 23-річна киянка отримала ще дві жовті картки, які автоматично призвели до червоної, дискваліфікації та перемоги японки. Невихід до чвертьфіналу означає, що Дар’я не отримає права навіть на втішні поєдинки та можливість поборотися за "бронзу".

Білодід дискваліфікували на Олімпіаді-2024

Після поразки українка не змогла стримати емоцій – вона обхопила голову руками та розплакалася.

Теги: ДзюдоСпортсмениСпортсменыспортсменкадисквалификацияОлимпиада-2024Олімпіада-2024Белодед Дарья

Дата і час 29 липня 2024 г., 15:54     Переглядів Переглядів: 3473